Whatsapp Bayan Arkadaşlık Grupları

WhatsApp Bayan Arkadaşlık Gurubu

Selam Mehtap ben Whatsapp gruplarında dolanıyorum belki bir erkek arkadaş bulurum diye ama henüz bulabilmiş değilim maalesef buraya ilan bırakmamın amacı bir erkek arkadaş bulmak seviyeli ve ciddi bir bey efendi ile arkadaşlık kurup akşamları Whatsapp ta sohbet ederiz konuşuruz derdimi anlatırım sevincimi paylaşırım ama maalesef halen bir erkek arkadaşım yok.

WhatsApp Bayan Arkadaş Bul

Size kendimden bahsedeyim ben İzmir’de yaşıyorum ama aslen Ankaralıyım yaşım 25 bekar bir bayanım burucumu şimdiden söyleyeyim balık burcuyum 🙂 aşk kadını derler ya işte o benim 😀 çok duygusal bir insanım ufacık bir şeyde üzülürüm hatta ağlarım umarım beni kıracak bir şey yapmaz tanışacağım kişi. Whatsapp bayan arkadaşlık gruplarının bir çoğunda ekliyim çok kişi yazıyor ama hiç biri kriterlerime uygun değil ben düzgün işin de gücünde olan ailesine önem veren bir arkadaş istiyorum akşama kadar İnternet başında oturan biri değilim çalışan biriyim yalnız akşamları müsait oluyorum neyse şimdilik benden bu kadar ilanıma cevaplarınıza bekliyorum.

Whatsapp ta tanışacak erkek arıyorum

Merhaba ben melike aslen Zonguldaklıyım ama şuan İstanbul’da yaşıyorum ve çalışıyorum, 22 Yaşımdayım Whatsapp gruplarında boş vakitlerimde takılıyorum ama seviyeli kanallarda takılıyorum amacım güzel dostluklar edinebileceğim bir ortam aslında şuan çok arkadaşım var ama kendime uygun bir erkek arkadaşım olsa fena olmaz benim yaşlarımda düzenli bir hayatı olan daha önce evlenmemiş bir erkek arkadaş arayışındayım varsa öğle biri bana buradan cevap yazabilir. cevaplarınıza yanıt en kısa zamanda vereceğim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*