Ücretsiz Sevgili Bulma Sitesi

Ücretsiz Bayan Sevgili Bulma Sitesi

Selam ben Melike Ücretsiz sevgili bulma sitesine bir ilan vermek istedim Ben Muğla’da yaşıyorum yaşım 35 dul bir bayanım 7 yıl önce eşimle ayrıldım Muğla’da Annem ile birlikte yaşıyorum hiç çocuğum yok yeni bir başlangıç yapmak istiyorum hayatımda çok yalnızım seveceğim sevileceğim bir sırdaş yoldaş arıyorum kendime ileride evlenmeyi de düşünüyorum düzgün bir bey efendi ile nasipse tanışmak isterim.

Sevgili Arıyorum Melike Ben

Çok uzun süredir yalnızım sevgililerim oldu ama beni mutlu eden ileriye dönük hayaller kurmamı sağlayan biri olmadı ben seviyeli ve ciddi bir arayış içerisindeyim boş muhabbetlere harcayacak vaktim yok eli yüzü düzgün işinde gücünde olan ailesine özen gösteren bir bey efendi ile birliktelik kurmak istiyorum ben çalışan bir bayanım Muğla da tatil köylerinde hediyelik eşya mağazasında çalışıyorum boş zamanlarımda genelde evde olurum bazen arkadaşlarım ile birlikte gezmeye gideriz. gezmeyi yeni yerler görmeyi severim ayrıca kitap okumayı tiyatro izlemeyi ve yeni çıkan filmleri sinema salonunda izlemeyi severim. Aradığım kriterlere gelirsek benim gibi evlenmiş boşanmış biri olabilir yaşı 35 ila 40 yaş arası mümkün ise çocuğu olmayan biri olursa sevinirim. şimdilik benden bu kadar cevaplarınızı bekliyorum.

Sevgili Arıyorum Diyen Melek Mesaj Bıraktı

Merhaba Arkadaşlar İnternette dolanırken Ücretsiz sevgili bulma sitesi ararken burayı buldum. Bende bir ilan bırakmak istedim umarım aradığım kriterler de birini bulabilirim. Öncelikle kendimden bahsetmek isterim benim yaşım 39 dul bir bayanım eski eşimle 10 yıl önce ayrıldık o günden bu yana hiç bir kimseyle sevgili olmadım bir oğlum var onunla beraber yaşıyorum aynı zamanda bir fabrika da çalışıyorum Bolu’da yaşıyorum. Uzun zamandır hayatımda eksiklik yaşıyorum evet farkına vardım artık ikinci bir şansı değerlendirmek istiyorum yaşım 39 daha genç sayılırım zaten yaşıma göre genç gösteriyorum bakımlı bir bayanım 50 kilo 1.67 boyunda esmer tenliyim. Nelerden hoşlandığımı sorarsanız aslında pek bir aktivitem yok gün boyu işteyim akşam 6 gibi işten geliyorum ev işleri ile uğraşıyorum. Boş zamanlarımda bazen arkadaşlarla dışarda buluşuyoruz bazen evlerimizde gün yapıp eğleniyoruz anlayacağınız tipik bir ev hanımı sayılırım öyle dışarıda eğlenecek gezip tozmayı sevmiyorum.

Aradığım kriterlere gelirsek 40 ila en fazla 45 yaşları arasında Mümkün ise Bolu’da yaşayan yada çevre şehirlerinde yaşayan, İşi gücü olan, düzenli bir hayatı olan, benim gibi evlenmiş boşanmış ve çocuklu biri olabilir. Ciddi düşünen ileriye dönük bir hayat kurma planı olan bir bey efendi arıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*