Telegram Sevgili Bulma Grubu

Telegram’da Sohbet Edecek Erkek Arkadaş Arıyorum Tanışalım mı Ne Dersin ?

Merhaba ben Melek Fransa’da yaşıyorum yaşım 23 aslen Bartınlıyım ama doğma büyüme Fransa’da yaşıyorum Memleketime uzağım maalesef Burada çok az sayıda Türk arkadaşım var daha çok Türk arkadaşı bulmak için Telegram gruplarında takılıyorum yeni arkadaşlıklar ediniyorum ama buraya ilan vermemin amacı sadece arkadaşlık değil gerçek bir erkek arkadaş yada sevgili diyebiliriz. Nerede olduğu fark etmez Türk olsun yeter uzakta da olsa en azından Telegram’da görüntülü sohbet edebilir birbirimizi daha yakından tanıyabiliriz. ileride kısmet olursa belki Türkiye’ye geldiğimde buluşuruz tabi Herhangi bir Avrupa ülkesinde ise buluşmak daha kolay olabilir.

Telegram Kız Arkadaş Arama Grubu 

Size biraz kendimden bahsedeyim ne dersiniz? Ben aslen Bartınlıyım ama doğma büyüme Fransa’da yaşıyorum Okul bitti iş bakıyorum kendime ben Fransa’da doğdum büyüdüm ama Türk kültürüne hakim biriyim Türkiye’ye 2 yılda bir ailemle gidiyorum ben şuan tek yaşıyorum ayrı evde yaşıyorum iş bakıyorum bu aralar çalışmayı düşünüyorum ihtiyacım yok ama canım sıkılıyor bir şeylerle uğraşmak istiyorum malum bir sevgilim de yok onunla vakit geçireyim. Burcumu merak edenler varsa ikizler burcuyum Hobilerim arasında kitap okumak özellikle Türkçe kitap okumayı daha çok seviyorum gayet güzel Türkçe konuşur ve yazarım dedim ya Türk kültürüne örf ve adetlerimize özen göstermeye çalışıyorum her ne kadar Fransa’da yaşasam da sonuçta ben bir Türk’üm ileride Evleneceğim kişinin de Türk olmasını istiyorum.

Telegram Bayan Arkadaşlık İlanı

Telegram gruplarında takılıyorum kendime uygun düzgün bir erkek arkadaşı arayışındayım hazır burayı bulmuşken bir ilan bırakmak istedim buraya belki birini bulabilirim ben evde genelde müsait oluyorum Telegram ile konuşabilir sohbet edebiliriz diye düşündüm. Benimde tabi bazı kriterlerim var öncelikle seviyeli bir arkadaş arayışındayım seviyeli, ciddi düşünen eğlenceli bir erkek arkadaş istiyorum ilanıma cevap verirseniz iletişime geçmeye çalışacağım şimdilik benden bu kadar iyi günler dilerim.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*