Telegram Dul Bayanlar Grubu

Telegram Dul Sevgili Arayan Bayanlar

Merhaba Ben Güler Telegram gruplarında takılma amacım sadece düzgün seviyeli bir erkek arkadaş bulmak ve seviyeli kişiler ile tanışmak ortam yapmak niyetim kötü değil 😀 ben seviyesini ve kendini bilen bir bayanım can sıkıntısına belki düzgün birileri bulursam sohbet ederiz muhabbet ederiz ama halen bir arkadaş bulamadım 🙁 yok mu hiç düzgün bir erkek akşamları sohbet edelim belki görüntülü sohbet bile edebiliriz. neyse ben kendimden bahsedeyim ben 32 yaşında evde kalmış bir bayanım daha önce hiç evlenmedim işten güçten fırsatım olmadı daha doğrusu İstanbul’da yaşıyor ve çalışıyorum burada bayan kuzenlerim ile birlikte yaşıyorum bu sayfayı fark ettim ve bir ilanda ben bırakayım dedim.

Telegram sevgili arayan bayanlar

Arkadaşlarım bana sen çok güzel bir kızsın niye bir sevgilin yok diyorlar sevgili olacak erkek çok ama istediğim kriterlerde birini halen bulamadım gözüm yükseklerde değil sadece kendini bilen seviyeli düzgün ailesine önem veren bir bey efendi arıyorum ama kimle tanışsam bana kötü niyetle yaklaştı ben dediğim gibi seviyeli bir ilişki düşünüyorum benden şimdilik bu kadar ilanıma cevap verirseniz size geri dönüş yapacağım.

Telegram Sohbet edecek erkek arkadaş arıyorum

Merhaba adım Jale İzmir’de yaşıyorum Telegram gruplarında takılma amacım tamamen sohbet ve arkadaş edinme amaçlıdır her hangi bir sevgili anlamında erkek arkadaş değil sadece sohbet etmek için bir arkadaş grubu bulmak. Biraz kendimden bahsetmek isterim 38 yaşımda dul bir bayanım Telegram kanallarında sohbet amaçlı takılıyorum bazen güzel dostluklar kurduğumda oluyor bazen saçma sapan tekliflerde bulunanlarda oluyor tabi ben o insanlardan değilim ciddi ve seviyeli arkadaşlıklar peşindeyim ben.  Boş muhabbetlere gelemem. İzmir’de yaşıyor ve çalışıyorum özel bir şirkette çalışmaktayım akşamları boş vaktim çok oluyor evde can sıkıntısına sosyal medya ve Telegram gruplarında takılıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*