Sevgili Bulma Siteleri Ücretsiz

Üye olmadan sevgili bulma sitesi

Selam ben Fatma 28 yaşımdayım daha önce hiç evlenmedim Üniversiteyi bitirdiğimden bu yana çalışıyorum özel bir şirkette çalışıyorum aslen Zonguldaklıyım ama İstanbul’da yaşıyorum ailenin en küçüğüyüm bu yaşıma kadar evlenmek nasip olmadı iş güç okul derken hayatıma devam ettim ama artık evlilik zamanım geldi hatta geçti bizim oralarda 28 yaşındaki kıza evde kalmış derler sanırım bende evde kaldım ama ben evlilikten önce kariyerime özen gösterdim şuan çalışıyorum iş olayı tamam🤣 sırada evlilik var.

Tabi evlenmek kolay değil önce düzgün birini bulmak lazım hayatımda bir defa evleneceğim onda da dikkatli olmalıyım o yüzden evlilik konusunda aceleci olmak istemiyorum öncelikle biri ile tanışıp arkadaşlık kurmak istiyorum zamanla zaten iş ciddiye vardığında evlilik düşünebilirim ben daha önce hiç evlenmedim karşıma çıkacak kişinin hiç evlenmemiş olmasını istiyorum. Boş zamanlarımda arkadaşlarımla gezmeyi dolaşmayı etkinliler yapmayı seviyorum özellikle müzik konusunda hassasım evde kendi çapımda müzik işleri ile ilgileniyorum. daha sonra sosyal medyada aktif olmasam da bazen Tiktok gibi platformlarda takılıyorum. evet benim diyeceklerim şimdilik bu kadar ilanıma cevaplarınızı bekliyorum.

Konya’dan Serpil İlan Bıraktı

Merhabalar efendim ben serpil Konyalıyım 39 yaşımdayım daha önce bir defa evlilik yaptım ama eski eşimle anlaşarak ayrıldık evlilik süresince anlaşamadık mecbur ayrılmak zorunda kaldık bir tane kızım var o babası ile beraber yaşıyor ben yalnız yaşıyorum fazla yazmayacağım kafanızı şişirmeyeyim 45 İla 50 yaş arası benim gibi evlenmiş boşanmış çocuklu biri olabilir işi gücü olsun ailesine özen gösteren bir bey efendi ile tanışmak istiyorum ilanıma cevap verirseniz sevinirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*