Sevgili arayan kız ilanları ve telefonları

Sevgili arıyorum numaram.

Merhabalar Sevgi ben Sevgili arayan kız ilanlarına bir ilanda ben bırakmak istedim yaşım 24 bekarım daha önce hiç evlenmedim bir defa nişanlandım oda evlenmeye nasip olmadı nişanlım ile anlaşamadık ve ayrıldık Zonguldaklıyım Devrek ilçesinde yaşıyorum ev kızıyım Burada annem ve kız kardeşimle yaşıyorum yaklaşık 1 yıldır hiç sevgilim erkek arkadaşım olmadı. ama artık yeni bir başlangıca ihtiyacım var hayat devam ediyor her şeye rağmen düşündüm taşındım bir erkek arkadaş bulmaya karar verdim aslında etrafımda benim ile sevgili olmak isteyen çok ama ben farklı kişiler ile tanışmak istiyorum evlenmek isteyende çok ama mantık evliliğinden çok aşk evliliği istiyorum bir kız arkadaşım sanal dan tanıştığı bir kişi ile evlendi ve şuan çok mutlu bende öyle mutlu olmak istiyorum.

Sevgili arayan kızlar cep numarası

Burası küçük bir ilçe boş zamanlarımda yapabileceğim fazla bir şey yok bazen şehir dışına çıkıyorum arkadaşlarım ile gezmeye gidiyoruz akşam geri dönüyoruz evde ev işleri en büyük hobim 😀 en sevdiğim hobilerim arasında çamaşır ve bulaşık yıkamak var 😀 Sosyal medya da takılıyorum çoğu zaman Facebook, İnstagram gibi platformlar da vakit harcıyorum ama artık bir erkek arkadaşım olsa da onunla zaman geçirsem sohbet etsem dertleşsem nasip işte kısmetse taliplerimi bekliyorum 24 ila 30 yaş arası Mümkün ise Zonguldak ‘da olsun yakın olsun birde hasret çekmeyelim 😀 sevdiğimizi göreceğiz diye çalışan biri olsun başı boş biri istemiyorum ileride evlilik düşüneceğim biri olmalı düzenli bir hayatı olsun en azından. şimdilik diyeceklerim bu kadar cevaplarınızı bekliyorum. iyi günler.

Erkek arkadaş arayan dul bayan telefon numarası

Merhaba ben Filiz Diyarbakırlıyım aslen ama Bursa’da yaşıyorum 34 yaşımda dul bir kadınım daha önce kısa bir süre Almanya’da yaşadım eski eşim ile ayrıldıktan sonra Türkiye’ye dönmeye karar verdim canım sıkılırsa tekrar geri gidebilirim. İlan vermemin amacı kendime uygun birini bulup ileride evlenmeyi düşünüyorum aslında etrafımda benim ile ilgilenen bey efendi çok ama ben farklı kişiler ile tanışmak istiyorum yeni bir başlangıç için yeni bir adım atmak istiyorum. Telefon numaramı vereceğim elbette ama şimdi değil. İlanıma cevaplarınızı yazarsanız değerlendirmelerden sonra etkilendiğim kişiye geri dönüş yapacağım. ben şuan Bursa’da yalnız yaşıyorum maddi bir beklentim yok benim durumum iyi olurda ileride evlenirsem evlendiğim kişi ile Almanya’ya geri dönüş yapabilirim. orada kendime ait bir evim var. Burada canım çok sıkılıyor ve yalnızlık beni bunaltıyor. Aşık olmak ve sevilmek istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*