Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Merhabalar Türkiye’nin ve Avrupa’nın her yerinden kolayca arkadaş bulabileceğiniz, Sevgili olabileceğiniz hatta evlenecek biri bulabileceğiniz tek yer olan sevgiliburada.com adresindesiniz. Sitemizdeki ilanlara göz atarak kendinize uygun ilanlara göz atabilir ve ilanlara cevap verebilirsiniz. Hollanda sevgili arayan bayanlar ve Hollanda evlenmek isteyen bayanlar ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hollanda’da Evlenmek İsteyen Türk Dul Bayanlar

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? umarım iyisinizdir beni sorarsanız çok şükür iyiyim. Benim adım Sevil Hollanda’da yaşıyorum daha önce bir kez evlilik geçirdim yaşım 45 uzun zaman önce eski eşimle ayrıldım iki tane oğlum var her ikisi de evlendi. Ben yalnız yaşıyorum burada kendime ait bir evim ve arabam var kimseden maddi bir beklentim yok ama manevi beklentiler içerisindeyim malum ben yalnız yaşayan bir bayanım aslen Türk’üm Ankaralıyım zaman zaman Türkiye’ye gidiyorum Türkiye’yi seviyorum ben doğma büyüme Hollanda’da yaşıyorum ama Türkçeye son derecede hakim biriyim evde ailem Türkçe konuşurdu özellikle komşularımız ve arkadaş ortamım hepsi Türk olduğu için sanki Türkiye’de büyümüş gibi Türkçeye hakim kaldım. Ayrıca Türk Kültürlerine hakim biriyim.

Buraya ilan vermemin amacı kendime uygun ileride geçte olsa bir yuva kurabileceğim bir erkek arkadaş edinmek tabi hemen tanışalım evlenelim demiyorum zaten hemen evlenmek gibi bir niyetim yok. ilk başta tanışıp sohbet edebileceğim zamanla tanıyabileceğim biri olsun. Yalnızlık zor bir şey bu yaşıma kadar çocuklarım için kimseyle gönül bağı kurmadım onlarda artık evlendi yuvaları var ben yalnız kaldım yaşım geçmiş olabilir aşk duygularını yaşamak için belki ama ben aşkı yeniden yaşamak o duyguyu tatmak istiyorum. Burada talibim çok var yabancı erkeklerden de çok teklif aldım ama ben Türkiye’den biri ile tanışmak isterim. Ben Türk kültürüyle büyüdüm Türk kültürüyle yaşamak istiyorum umarım aradığım insanı bulabilirim.

Hollanda Sevgili Bulma Sitesi

Maddi durumum iyi çok şükür başta da dediğim gibi maddi beklentiler içinde değilim manevi desteğe ihtiyacım var beni mutlu edecek beni gerçekten sevebilecek, iyisi ile kötüsü ile benimle bu yola başvuracak bir bey efendiye ihtiyacım var. Daha önce burada bir kafe tarzı bir dükkanımız vardı artık yoruldum çalışmaktan orayı devrettim şuan evdeyim günümü gün ediyorum ama yalnız başına sarmıyor açıkçası. Birlikte gülüp birlikte üzüleceğim, Beraber gezip eğlenebileceğim bana aşkı sonuna kadar yaşatacak bir erkek arkadaş arıyorum ama dediğim gibi ilk başta sadece arkadaşlık düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda duruma göre birbirimizden etkilenirsek başka bir boyuta geçebiliriz. ilanıma cevap verirseniz ama kendinizi düzgün ve doğru şekilde tanıtmanız şartıyla cevaplarınıza karşılık verebilir ve telefon numaramı verebilirim. boş zamanlarımızda Whatsapp üzerinden konuşabiliriz.

Yeterince kendimi anlattığımı düşünüyorum daha fazla detaylı bilgi için ilanıma cevap vermenizi bekliyor olacağım. Hobilerimden bahsetmedim onu daha sonra konuşabiliriz. Aradığım kriterle gelirsek 45 ila 50 yaşları arasında benim gibi dul ve ya hiç evlenmemiş ileride evlenmeyi düşünürsek Hollanda’ya gelebilecek, Ciddi ve seviyeli düşünen bir bey efendi ile tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*