Dul Bayan Sevgili Bulma Sitesi

💘Selam Antalya’dan Kübra ben erkek arkadaş arıyorum💌

Merhaba Kübra ben Antalya’dan yazıyorum ilk defa bir ilan sitesine ilan veriyorum şansımı denemek istedim aradığım kişiyi burada bulabilirim diye düşündüm aslında ben sadece erkek arkadaş arıyorum şuan evlilik düşünmüyorum seviyeli düzgün bir erkek arkadaşa ihtiyacım var ben Antalya’da annem ile beraber yaşıyorum 36 yaşımdayım dul bir bayanım kendime göre birini bulacağıma eminim ben yaşım 36 ama gayet genç gösteriyorum bakımlı bir bayanım kişisel güzelliğime önem veriyorum.

Antalya’da bir otelde alt kademelerde yönetici olarak çalışıyorum iş hayatım baya yoğun diyebilirim özellikle yaz aylarında malum tatil şehri olduğu için çok yorucu oluyor ama işimi seviyorum işim var ama eşim yok 😀 derdimi sevincimi paylaşacağım biri yok hayatımda başta da dediğim gibi evlilik düşünmüyorum o ileride düşüneceğim bir şey şimdilik sadece huyu huyuma uygun suyu suyuma uygun anlaşabileceğim bir erkek arkadaş arayışındayım.

Sevgili arayan dul bayanlar ilanları

Selam İzmir’den Ela ben var mı benim gibi kendine uygun bir sevgili arayan 

Merhaba ben ela İzmir’den yazıyorum internette dolanırken burayı gördüm bir ilanda ben bırakayım dedim yaşım 34 baktım ki burada dul bayan arkadaşlık ilanları var birde ben deneyeyim dedim şansımı. iyi etmişim değil mi neyse asıl meseleye gelelim 34 yaşımda İzmir’de yaşayan dul bir bayanım eşimle uzun zaman önce ayrıldım 1 oğlum var onunla birlikte yaşıyorum ikinci kez evliliği şuan düşünmüyorum ama ileride yeni bir hayat kurmayı planlıyorum ilk evliliğim sorunlu geçti o yüzden ikinci bir evlilik yapacaksam da çok dikkat etmeliyim bazı konularda insanlara güveniyorum ama güvenimi sarsan kişiler karşıma çıktığında bütün hevesim kaçıyor.

Ben çalışan bir bayanım işlerim bu sıralar yoğun ama akşamları boş vaktim oluyor telefonla sohbet edebilir birbirimizi daha iyi tanımaya fırsat bulabiliriz gündüzleri çalıştığım için sohbet etmeye çokta fırsatım olmayabilir. Hobilerimden bahsetmek isterim ben fit bir bayanım güzelliğime dikkat ederim her gün düzenli olarak spor yapıyorum 1 67 boyunda 49 kilo ağırlığındayım sarışınım göz rengim kahve rengi daha hakkımda bilgi öğrenmek istiyorsanız ilanıma cevap veriniz. aradığım kriterlere gelince 35 ila en fazla 40 yaş arası işi gücü olan Mümkünse İzmir ve yakın çevresinde olan bir erkek arkadaş işe tanışmak isterim benim gibi evlenmiş boşanmış olabilir sorun yok çocuğu da olabilir ama dürüst ve ciddi olsun benim için yeterli bu arada balık burcuyum belki merak edersiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*