Almanya Sevgili Bulma Sitesi

Selam Almanya’dan Kendime Uygun Erkek Arkadaş Arıyorum 

Merhaba ben Güler Almanya’da yaşıyorum 33 yaşımda Dul bir bayanım aslen Sivaslıyım Eşimi yıllar önce kaybettim genç yaşta Dul kaldım uzun bir süredir hayatımda kimse olmadı Bir oğlum var Almanya’da çalışıyorum yalnızlık çok zor hele ki gurbet elde daha da zor ailemle ayrı yaşıyorum nasip se bir bey efendi ile tanışmak görüşmek isterim ciddi ve seviyeli bir ilişki istiyorum ilerde yuva kurabileceğim güvenebileceğim biri arıyorum. Almanya’da Hamburg şehrinde yaşıyorum.

Almanya’da Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayan 

Kıskanç bir bayanım baştan söyleyeyim sevdiğim kişiye bağlı bir insanım dolayısı ile en ufak bir hatada affetmem kapının önüne koyarım 😀 ilişkide ciddiyeti ve seviyeyi severim bir erkek bayana karşı çok nazik olmalı kaba saba erkeklerden hiç hoşlanmam ben çalışan bir bayanım anca boş vakitlerimizde sohbet edebiliriz Mümkünse talibim Almanya’dan olsun uzak mesafelerde olup ta hasret çekmek istemiyorum Bulunduğum şehirden olsun Buluşması kolay olur biraz kendimden bahsetmek istiyorum ben balık burcu bir bayanım burçlara inanan biriyim tanışacağım kişinin burcunu merak ederim hemen bakarım. uzun zamandır hiç bir erkek arkadaşım olmadı ama artık olmasını istiyorum çünkü çok yalnız hissediyorum kendimi buralarda hiç arkadaşım da yok ailem başka şehirde burada çok yalnız kaldım birde kalbimi çalacak birini bulursam tam olacak ileride evlilik bile düşünebilirim daha yaşım genç sayılır.

Benim gibi evlenmiş boşanmış yada hiç evlenmemiş 30 ila 40 yaş arasında işinde gücünde olan beni sevebilecek ve benim sevebileceğim saygılı bir bey efendi ile tanışmak istiyorum eğer benim ile tanışmak istiyor iseniz lütfen ilanıma cevap yazınız cevaplarınızı bekliyor olacağım. şimdilik benden bu kadar iyi günler dilerim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*